Valorant Elo Boost | Blog Detayı
valorant elo boost,valorant elo boost,valorant win boost,valorant normal maç,valorant duo boost, valorant radiant boost

Valorant Elo Boost Nedir


Yazar : reeue
Oluşturulma Tarihi : 08-08-2022 14:01

Valorant video oyunu, Riot Games tarafından yapılıp yayımlanan bir ücretsiz çok oyunculu stratejik birinci şahıs nişancı olarak da nitelendirilen bir video oyunudur. İlk önce Ekim 2019 tarihinde Project A kod ismi altında yayımlanan video oyunu, 7 Nisan 2020 tarihinde limitli erişimde kapalı betaya başladı ve bundan sonra da 2 Haziran 2020 tarihinde de resmî olarak yayınlandı.

Oyun kısa zaman içerisinde herkes tarafından çok fazla kişi tarafından beğenildi. Pandemi döneminde de herkes tarafında tercih edilen video oyunu arkasında Riot Games gibi ünlü ve tanınan bir firmanın da arkasında durması da oyunun ne kadar iyi bir oyun olduğunu kanıtlıyor.

Neden Valorant Elo Boost U Tercih Etmeliyim?

Valorant oyununda çeşitli derecelendirme sistemleri vardır. Oyuncular bu sistemlere göre birbirleri ile karşılaşır ve takımlara ayrılırlar. Örnek vermek gerekirse oyuna yeni başlamış olan bir oyuncunun, oyunda tecrübeli olan bir oyuncu ile eşleştirilmesi yapılmaz. Bunun yerine kendi gibi çok fazla tecrübesi olmayan oyuncular ile eşleştirilir. Bu durum da oyunun daha rekabetçi olmasını ve oyundan alınan zevki artırmayı sağlar. Burada ise Valorant Boost kavramının ne olduğu herkes tarafında merak ediliyor.

Oyunda elo denen bir sistem mevcuttur. Bu sistem ile oyuncular oyunda yaptıkları çeşitli kazanımlara göre puanlar alır. Bu puanlar her oyun oynadıkları zaman yeniden hesaplanır ve daha önceden de belirtmiş olduğumuz gibi oyuncunun sıralamasının belirlenmesinde kullanılır. Bu elo puanı da böylece oyuncular kendi tecrübe düzeylerine göre sıralanmalarını sağlar. Valorant elo Boost kavramı da bu nedenle büyük önem taşıyan bir konudur.

Oyunda elo Boost denen kavram ise tecrübesiz oyuncular kendi hesaplarını tecrübeli oyunculara verip, o oyuncuların belli bir süre bu hesapta oynadıktan sonra bu hesabı oldukça yüksek elo seviyelerine getirmeleridir. Bu şekilde de oyuncular elo seviyelerine kendileri oynamadan yükseltmiş olurlar. Bu işleme de zaten elo Boost deniyor.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Valorant Elo Boost siparişi vermek ise oldukça kolay bir işlemdir. Bunun için Valorant Elo Boost sitesine girerek istediğiniz ligden istediğiniz lige elo Boost işlemini yapabilirsiniz. Bunun için yapılması gereken ise siteye girerek burada yer alan türlerde elo Boost işlemlerinde sipariş verebilirsiniz;

  • Win Elo Boost
  • Valorant elo Boost
  • Duo Eloboost
  • Yerleştirme maçları
  • Normal Oyun
  • Radiant Boost

Burada yer alan türlerde elo Boost siparişlerini vermek mümkündür. Site üzerinde istediğiniz bir türü seçerek kolayca siparişi verebilirsiniz.

Elo Boost işlemlerinin nasıl yapıldığı da herkes tarafından merak ediliyor. Herkes tarafından elo Boost işlemlerinin nasıl yapıldığı merak ediliyor. Elo Boost işlemlerine baktığımız zaman oyunda oldukça uzman bir kişinin elo Boost işlemlerini yapması gerekiyor. Oyunda yeni hesap açan birinin hesabına girerek oyun oynamaya başlıyor ve bir süre boyunca da oynuyor. 

Bundan sonra ise hesabını veren kişinin istediği sıralamaya ve lige kadar da oynamaya devam ediyor. Oyuncu oyunda oldukça tecrübeli olduğundan dolayı kısa zaman içerisinde hesap çok yüksek rütbelere gelebiliyor. Bu işlemler de sitenin elo boosterları tarafından yapılıyor.

Booster İle İletişim Kurabilir Miyim?

Valorant Boost dendiği zaman akla gelen kavramlardan biri de elbette ki boosterlardır. Boosterlar aslında elo Boost işlemini gerçekleştiren ve oyunda yüksek tecrübeye sahip olan kişilerdir. Bu kişiler, hesaplarını daha yüksek seviyelere taşımak isteyen kişiler için onları hesaplarını oynayarak yükseltirler.

Boosterlar kendi başlarına da elo Boost hizmetlerini verebilecekleri gibi bir firma ya da bir sitenin altında da hizmet verebiliyorlar. Bu anlamda da Valorant Elo Boost sitesi oldukça fazla sayıda booster bulundurması ile öne çıkan ve oldukça kaliteli boosterlara sahip bir site. Bu anlamda siz de eğer bir Valorant hesabına sahipseniz ve kısa zaman içerisinde hesabınız yüksek sıralamalara çıkmasını sağlamak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey Valorant Elo Boost sitesine girerek istediğiniz türdeki elo Boost türünde sipariş vermek.

Bundan sonra her şey boosterlara kalacak ve siz de istediğiniz sıralamadan oynamaya devam edebileceksiniz.

Elbette ki elo Boost işlemini yaptırmak isteyen kişiler oyuna yeni başlayan ve oyunda fazla tecrübesi olmayan kişiler de değil. Oyunda aslında tecrübesi olan ancak hesabı kapatılmış ya da hesabının bilgilerini unuttuğu için yeni bir hesap açmak zorunda kalan kişiler için de uygun bir seçimdir. 

Bu tür kişiler gereksiz yere alt seviyelerde oynamaya gerek kalmadan da elo Boost seçenekleri ile doğrudan kendi oyun bilgi seviyelerindeki oyuncularla aynı ligde oynamaya başlayabilirler. Bu anlamda da elo Boost işlemleri yalnızca tecrübesiz ve yeni hesap açmış oyuncular için değil, fazla vakti olmayan tecrübeli oyuncular için de oldukça makul bir seçenek olarak gözüküyor.

Eğer siz de elo Boost hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız tek yapmanız gereken şey Valorant Elo Boost firmasının sitesine girmek ve buradan ihtiyacınız olan elo Boost seçeneğini seçmek.

ETİKETLER :
valorant boost
valorant elo boost
elo boost